Asus ROG Strix XG27ACS 27 " black (90LM09Q0-B01170)
Videos 2Photos 7 |
Asus ROG Strix XG27ACS 27 " black
Screen size:27 "
Resolution:2560x1440 (16:9)
Panel:IPS, response 1 ms
Frequency:180 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:350 cd/m²
Functions:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort, USB C
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Asus ROG Strix XG27ACS 27 " black
All prices 32 →Монітор ігровий 27" Asus ROG Strix XG27ACS (90LM09Q0-B01170) | 13 799 ₴ |
Монитор Asus 27" ROG Strix 27" XG27ACS (90LM09Q0-B01170) IPS Black 180Hz 9Повысьте свои игровые возможности с помощью ROG Strix XG27ACS, тщательно созданного для удобства и производительно ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 36 month Report | 13 642 ₴ |
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACS (90LM09Q0-B01170) 90LM09Q0-B01170Ергономіка найвищого рівня Отримайте нові враження від ігор з монітором ROG Strix XG27ACS, створеним для максимальної зручно... moreсті. Пориньте у плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 180 Гц і блискавичним часом відгуку 1 мс. Долайте виклики без зусиль завдяки функціям на основі штучного інтелекту (ШІ) і розширюйте можливості підключення із сучасним універсальним роз’ємом USB Type-C. Якість зображення поза конкуренцією Пориньте в ігровий світ, що вражає, з монітором ROG Strix XG27ACS. Швидка IPS-панель з високою яскравістю, роздільною здатністю 1440p і сертифікацією VESA DisplayHDR 400 забезпечує неперевершені ігрові й мультимедійні можливості, оживляючи кожну деталь яскравими кольорами та неперевершеною чіткістю. Швидкість і точність Позбавтеся від затримок і розмиття в динамічних сценах завдяки частоті оновлення 180 Гц і блискавичному часу відгуку 1 мс (GTG). Таке поєднання забезпечує плавний ігровий процес, надаючи перевагу в іграх різного жанру, як-от шутери від першої особи, перегони й стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на події та впевнено виконуйте вирішальні постріли. Гра без артефактів Насолоджуйтеся грою без ефекту розриву кадру завдяки підтримці технологій G-SYNC та FreeSync. Висока якість зображення гарантується також за рахунок змінної частоти оновлення екрана (Variable Refresh Rate, VRR). Цю функцію активовано за замовчуванням. Крім того, технологія ELMB-SYNC усуває ореоли й розриви, забезпечуючи чітке зображення з високою частотою кадрів під час гри. Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive динамічно регулює частоту оновлення відповідно до зміни частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 13 034 ₴ |
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACS (90LM09Q0-B01170)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 13 034 ₴ |
ASUS ROG Strix XG27ACS27", IPS, 2560 x 1440, 180 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 23.1 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, по... moreворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 641.8 х 512.9 х 218.8 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6.6 кг, чорний Flick І Все для геймерів1 year with us (Kyiv) Warranty: 36 month manufacturer Report | 13 619 ₴ |
20 more offer(s)
Series Asus ROG Strix (gaming)
from 12 249 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 61 199 ₴
game, 18 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, no OS, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, 3 kg
from 6 478 ₴
play (for kids), mechanical, wired, USB, standard (ANSI), with Num-block, additional keys: 2, backlight, RGB backlight
from 2 304 ₴
gaming mouse, wireless, Bluetooth/radio, BT v 5, Multi-Device, buttons: 4, programmable, + wheel, mechanical, RGB backlight, sensor 36000 DPI
from 1 994 ₴
gaming, overhead, closed, wired, 3.5 mm, 2x3.5 mm, 1.2 m, foldable, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
from 16 981 ₴
gaming, Full Tower, E-ATX, no PSU, front panel: USB A 4, USB C 2, ≥ 4 fans
from 22 400 ₴
gaming, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
from 54 199 ₴
game, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i5, 13450HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, no OS, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, 2.5 kg
from 4 945 ₴
play (for kids), optical-mechanical, wired, USB, standard (ANSI), with Num-block, backlight, RGB backlight
from 1 419 ₴
gaming mouse, wired, USB A, buttons: 4, programmable, + wheel, Omron, RGB backlight, sensor 12000 DPI
from 3 147 ₴
gaming, overhead, closed, wired, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, battery: with case + extension lead
from 11 254 ₴
gaming, Full Tower, E-ATX, no PSU, front panel: USB A 4, USB C 1, fan backlight, ≥ 4 fans
from 34 215 ₴
gaming, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 54 899 ₴
game, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, 2.5 kg
from 5 159 ₴
play (for kids), optical-mechanical, wired, USB, standard (ANSI), with Num-block, backlight, water resistance, RGB backlight
from 1 999 ₴
gaming mouse, wireless, Bluetooth/radio, Multi-Device, buttons: 5, + wheel, sensor 7200 DPI
from 8 320 ₴
gaming, overhead, closed, combined, detachable cable, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, active noise cancellation, multichannel, foldable, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, battery: 1800 mAh, up to 45 h, with case + wired mode
from 12 387 ₴
gaming, Full Tower, E-ATX, no PSU, front panel: USB A 4, USB C 1, fan backlight, ≥ 4 fans
from 18 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 64 799 ₴
game, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 9, 7845HX, 3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, no OS, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, extreme battery life, 2.8 kg
AccessoriesAll accessories for Asus ROG Strix XG27ACS →
Video reviews
Asus XG27ACS Review - Budget 1440p 180Hz 1ms Gaming Monitor
26 February6 696 view
K&T EP37 : ASUS ROG Strix XG27ACS Review - Time for a new monitor! @asusrog
19 March4 130 view
SimilarCompare using chart →
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 16 742 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 5 499 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
from 8 444 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 5 516 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
from 4 883 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
from 7 316 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR