Бойлер Atlantic Ondeo 10 A
Відео 4Фото 6 |
Atlantic Ondeo 10 A |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Ondeo 10 A
Усі ціни 17 →Atlantic Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 821427 | 4 659 грн. |
Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 | 4 659 грн. |
Бойлер Atlantic SWH 10A M-3 2000W (Ondeo+)(821427) | 4 520 грн. |
Водонагреватель накопительный Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 (2000W) 821427 | 4 659 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Atlantic Ondeo 10 A
Ціни на Atlantic Ondeo 10 A |
---|---|---|---|---|
Atlantic Ondeo 10 U | від 4 759 грн. | 6 пропозицій | ||
Atlantic Ondeo 10 A | від 4 520 грн. | 17 пропозицій | ||
Atlantic Ondeo 15 A | від 5 119 грн. | 9 пропозицій | ||
Atlantic Ondeo 15 U | від 5 199 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →