Бойлер Atlantic OPro Small 15 RB
Atlantic OPro Small 15 RB |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic OPro Small 15 RB
Усі ціни 50 →Atlantic Atlantic O'Pro Compact PC 15 SB 821454 | 4 149 грн. |
Atlantic O’Pro Compact PC 15 RB (1600W) 821453 | 3 989 грн. |
Atlantic Atlantic O’Pro Compact PC 15 RB (1600W) | 3 989 грн. |
Водонагрівач Atlantic O’Pro Compact PC 15 RB (1600W) (821453) | 3 989 грн. |
Водонагрівач Atlantic O’pro Compact PC 15 SB (2000W) | 5 519 грн. |
0 0 2 1 |
Добре підходить для установки під мийку, швидко гріє. Простота монтажу та встановлення. Як на мене хлипенький регулятор температури. (Але це швидше причіпка, ніж не достаток - раз відрегульовано і забув) користуюся Atlantic OPro Small 15 SB місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Мій будинок стоїть на узбіччі жвавої траси, яка йде їх Харків до Києва, а оскільки у мене на ділянці є великий просторий гараж із заїздом прямо з дороги, то відкрити невелику автомайстерню із шиномонтажем сам велів. Працював спочатку сам, потім підключився і став допомагати старшому синові, почали з'являтися клієнти, які повертаються саме до нас. Цей міні-бойлер купили спеціально в майстерню. Гаряча вода буває потрібна і для техніки і, звичайно, для м'яти рук. Бігати до будинку виходить довго та незручно. 10 літрів це рівно той обсяг, що нам потрібний. Тобто реально він дозволяє відібрати з нього літрів 6 гарячої води, а далі температура стрімко падає. Завдяки такому скромному об'єму та потужному ТЕНу, вода гріється як у тому електрочайнику, дуже швидко. Усього за 20 хвилин температура сягає майже 70 градусів, тобто при розведенні в теплу виходить від 12 до 15 літрів. Розрахований на робочий тиск 8 атм. У мене такого ніколи не буває, зазвичай, не вище 3,5-4. Має хорошу теплоізоляцію, виготовлену з пінополіуретану. Є захист від надто високого надлишкового тиску та від перегріву. Гарантія на бак тут п'ять років, але не все так просто. Така гарантія збережеться, якщо бойлер регулярно обслуговувався і здійснювалася заміна магнієвого анода, яку потрібно робити кожні два роки. Робити це обслуговування і заміну анода, ясний пень, повинен фахівець із авторизованого сервісу, який зрозуміло хоче грошей, а для того щоб приїхати в наше крихітне містечко хоче дуже нескромно багато грошей. Тож, походу, маю лише два роки гарантії. |
Французька компанія Atlantic відома на весь світ як виробник компактного, якісного і довговічного опалювального і водогрійного обладнання. Бойлер OPro Small PC 15 вирішує питання подачі гарячої води в будь-які приміщення, де є водопровід і розетка, не вимагаючи при цьому особливих умов і багато місця.
Дизайн моделі
Водонагрівач відмінно виглядає в інтер'єрі будь-якого призначення, тому що виконаний в класичній формі циліндра плоскої форми білого кольору з розмірами 49.6x25.5х26.2 см. Механічне колесо управління температурою розташовується або зверху, або знизу бака, залежно від підведення. Температурної індикації модель не має, тому доведеться регулювати нагрівання «на око» і «навпомацки».
Характеристики бойлера
Споживана потужність ТЕНа становить 2000 Вт. Нагрівання води до максимальних 65 С відбувається протягом 26 хвилин за умови, що температура надходить в бак води не нижче 15.
Від корозії бойлер захищає склокерамічне покриття внутрішнього бака, а також технологія o'pro, покликана збільшити роботу магнієвого анода. Мабуть, завдяки цим інноваціям, гарантія на бак становить 5 років, а на всі внутрішні елементи, в тому числі і анод — 2 роки.
Водонагрівач оснащений функцією захисту від перегріву. При надлишковому тиску апарат від пошкодження врятує клапан, який скине зайву воду.
Бойлер OPro Small PC 15 порадує любителів французького бренду, а також всіх, хто віддає перевагу швидкому нагріву води і гарантії довговічність приладу.
- Модель OPro Small PC 15 RB — нижній підвід води
- Модель OPro Small PC 15 SB — верхній підведення води
- Модель OPro Small PC 10 — об'єм бака 10 л
Модификації Atlantic OPro Small 15 RB
Ціни на Atlantic OPro Small 15 RB |
---|---|---|---|---|
Atlantic OPro Small 10 SB | від 4 887 грн. | 2 пропозиції | ||
Atlantic OPro Small 10 RB | від 4 564 грн. | 3 пропозиції | ||
Atlantic OPro Small 15 SB | від 4 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Atlantic OPro Small 15 RB | від 3 989 грн. | 51 пропозиція |
Р.S.
Пробував проточні нагрівачі два брав на 6 і на 8 кват обом пробував і обидва повернув. Чи то окріп то холодна вода, гріє на маленькому натиску. То датчик не спрацьовує. Перед вимкненням потрібно продути потоком води. Коротше геморой, хоча по оплаті за електроенергію напевно б лоби дешевші. Але ну його нахрен таку економію