Бойлер Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC
Відео 2 |
Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC |
|
Надійний електричний 80-літровий накопичувальний водонагрівач побутового класу для вертикального настінного монтажу з нижнім підведенням комунікацій. Має стандартні габаритні розміри з глибиною корпусу 45 см.Для економії вільного простору може встановлюватися у верхній частині стіни, під стелю. Оснащений одним "сухим" трубчастим нагрівальним елементом потужністю 1500 Вт. Його довговічний тепловиділяючий керамічний елемент розташований в спеціальному металевому кожусі і не має прямого контакту з водою, що істотно подовжує термін служби.
Крім цього, така компоновка збільшує площу теплопередачі і зменшує утворення нерозчинних опадів (накипу). Додатковим бонусом подібної конструкції стала можливість швидкої заміни Тена без повного розбирання бака. Підігрів всього 80-літрового об'єму на 50 °C займає близько 3 ч.водонагрівач Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC оснащений спеціальним розсікачем, що зменшує перемішування надходить холодної води з уже підігрітою (що збільшує вихід гарячої води). Внутрішній бак апарату, що витримує робочий тиск 8 бар, захищений спеціальною термостійкою емаллю і протекторним магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC
Усі ціни 12 →Водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC (851276) | 6 999 грн. |
Водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC(851276) | 6 999 грн. |
Бойлер ATLANTIC EGO STEATITE VM 080 D400-1-BC 1200W | 6 999 грн. |
Водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 80 D400-1-BC | 8 049 грн. |
Водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC (851276) | 6 999 грн. |
0 1 3 1 |
Купив додому як резерв або основне джерело гарячої води в період літніх відключень комунальних тепломереж. 80 літрів гарячої води при розведенні перетворюються на 150-180 літрів теплої води і цього вистачає на невелику сім'ю з двох осіб. Головна перевага цього бойлера – це сухі стеатитові нагрівачі. Вони не поринають у воду, як звичайні ТЕНи, а гріють воду через металеву стінку колби всередині бака. В результаті накипу на самому тені не буває, що однозначно продовжує його термін служби. Надійне механічне керування. Дружині сподобався зовнішній вигляд бойлера. Як на мене, то вони всі на одну особу, але це те саме питання в якому краще послухати жінку))) Невеликий розмір. Повісив його над унітазом, благо стелі у квартирі це дозволяють. Встановлював, до речі, сам. Процес досить простий, досить було подивитися пару гайдів у Youtube, купити все необхідне для монтажу і за чотири години бойлер вже проходив ходові випробування. Економічний. Гріє довго, але й електроенергію витрачає помірковано. Потужності нагрівачів не вистачає швидкого нагріву. 1,5 кВт на 80 літрів об'єму це обмаль, адже чекати гарячої води доводиться майже три години. Капає вода із клапана скидання тиску. За інструкцією так і має бути, але у старого водонагрівача Thermex цієї води було втричі менше. |
Вибираючи водонагрівач для будинку, звернув увагу на продукцію компанії ATLANTIC. Ці бойлери виготовлені в Україні, на французькому обладнанні та за французькими технологіями. Фактично, купивши такий водонагрівач, я отримав апарат європейської якості за українською ціною. Фірмові сухі керамічні тени. Вони виготовлені із спеціального термостійкого матеріалу – силікату магнію, здатного витримувати температуру до 1000 градусів. Такі нагрівачі не занурюють у воду, вони гріють через стінку спеціальної колби. І гріють добре. За рахунок збільшеної площі теплопередачі вода гріється швидше. 50 літрів у цьому бойлері нагріваються лише за дев'яносто хвилин. А ще через відсутність контакту ТЕНу та води на ньому не утворюється накип. Тож і обслуговувати і чистити його доведеться вдвічі, а то й утричі рідше. Внутрішня поверхня накопичувального бака надійно захищена від корозії склоемалевим покриттям та спеціальним магнієвим анодом. Зовні є гарна теплоізоляція. 22 міліметри щільного пористого поліуретану не дають воді швидко остигати. Симпатичний дизайн. Він не безликий, як більшість його конкурентів. Дуже широкий корпус. Для того, щоб повісити його в те місце, куди спочатку збирався, довелося перевішувати полицю. Що заважало зробити його вужчим, але збільшити висоту, незрозуміло. Для бойлера виробленого в Україні ціна трохи завищена. Яскравий індикатор увімкнення. Просто не люблю надто яскраві індикатори. користуюся Atlantic Steatite VM 050 D400-1-BC місяць і більше |
Купился на дизайн, цену и то как мне продавец красиво пел что это потрясающая модель. Буду менять на что то другое. Неплохой дизайн. Компактный размер Греет неважно. Плохая теплоизоляция, что бьет по кошельку по электроэнергии. Очень легкий користуюся Atlantic Steatite VM D400-1-BC місяць і більше |
В комплекте данной модели присутствует "Предохранительный клапан 4 в 1 – защита от перегревания и избыточного давления". Обоснованно ли требование большинства?
Модификації Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC
Ціни на Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC |
---|---|---|---|---|
Atlantic Steatite VM 050 D400-1-BC | від 5 920 грн. | 12 пропозицій | ||
Atlantic Steatite VM 080 D400-1-BC | від 6 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Atlantic Steatite VM 100 D400-1-BC | від 7 180 грн. | 12 пропозицій |