Литий диск ATS Antares 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Фото 6 | від 5 885 до 8 970 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації ATS Antares 37
Характеристики
ATS Antares 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Antares 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Диски ATS Antares 7x17 5x114,3 ET50 DIA67,1 (silver) | 5 885 грн. |
ATS ANTARES Diamant-Schwarz (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) | 7 699 грн. |
ATS Antares (7J x 17 5x114.3 ET50 DIA67.1) Polar Silver На замовлення з Єв | 8 180 грн. |
ATS Antares W7.0 R17 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Black | 8 832 грн. |
Ats Antares R17 W7 PCD5x114.3 ЕТ50 DIA67.1 Black AT70750L12-6 | 7 255 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі