Литий диск ATS Temperament 9,5x20/5x112 ET55 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 9 186 до 9 965 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації ATS Temperament 10
Характеристики
ATS Temperament 9,5x20/5x112 ET55 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Temperament 9,5x20/5x112 ET55 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ATS Temperament R20 W9.5 PCD5x112 ET55 DIA66.6 (blizzard-grey | 9 567 грн. |
Диски ATS Temperament 9,5x20 5x112 ET55 DIA66,6 (blizzard-grey lip polishe | 9 186 грн. |
ATS Temperament blizzard-grey lip polished (R20 W9.5 PCD5x112 ET55 DIA66.6 | 9 848 грн. |
ATS Temperament (9.5J x 20 5x112 ET55 DIA66.6) blizzard-grey lip polished | 9 948 грн. |
Литі диски ATS Temperament R20 W9.5 PCD5x112 ET55 DIA66.6 (blizzard-grey l | 9 965 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі