Литий диск OZ Racing Canyon ST 9,5x20/5x112 ET52 DIA79
Відео 1Фото 5 | від 9 020 до 10 311 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):79 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації OZ Racing Canyon ST 1
Характеристики
OZ Racing Canyon ST 9,5x20/5x112 ET52 DIA79 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Canyon ST 9,5x20/5x112 ET52 DIA79
Сортувати
OZ Racing Canyon ST 9.5x20 5x112 ET52 DIA79 MGR | 9 155 грн. |
Диски OZ Racing Canyon ST 9,5x20 5x112 ET52 DIA79 (matt graphite silver) | 9 093 грн. |
OZ Racing Canyon ST (R20 W9.5 PCD5x112 ET52 DIA79) MGS | 9 323 грн. |
OZ Racing Canyon ST 9.5x20 5x112 ET52 DIA79 MGR | 9 020 грн. |
OZ Racing Canyon ST matt graphite silver (R20 W9.5 PCD5x112 ET52 DIA79) | 9 867 грн. |
OZ Racing Canyon ST 9.5x20 5x112 ET52 DIA79 MGR | 9 284 грн. |
OZ CANYON ST (9.5J x 20 5x112 ET52 DIA79.1) Matt Graphite Silver | 9 380 грн. |
OZ Racing OZ Racing Canyon ST 9.5x20 5x112 ET52 DIA79 MGR | 9 299 грн. |
Диск OZ Racing Canyon ST 9.5x20 5x112 ET52 DIA79 MGR | 10 311 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі