Вантажна шина Aufine AF177 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine AF177 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine AF177 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 8 →Aufine Galaxy AF177 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 522 грн. |
Aufine AF177 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 772 грн. |
Шини Aufine AF177 (рулевая) 235/75 R17,5 143/141J 18PR | 6 270 грн. |
Aufine AF177 Galaxy (235/75R17.5 143J) | 5 885 грн. |
Aufine Galaxy AF177 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 515 грн. |
ще 3 пропозиції