Вантажна шина Aufine Smart AEL5 315/80 R22.5 156L
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine Smart AEL5 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine Smart AEL5 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 7 →Aufine Smart AEL5 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 13 982 грн. |
Aufine AEL5 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 12 308 грн. |
Шини Aufine AEL5 Smart (рулевая) 315/80 R22,5 156/150L 20PR | 13 585 грн. |
Aufine AEL5 Smart (315/80R22.5 156L) | 13 214 грн. |
Aufine Smart AEL5 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 13 970 грн. |
Aufine Smart AEL5 (рулевая ось) 315/80 R22.5 156/150L | 13 980 грн. |
Грузовые шины Aufine AEL5 Smart (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 13 731 грн. |
Відеоогляди