Литий диск AUTEC Lamera 7,5x17/5x100 ET40 DIA60,1
Відео 1Фото 9 | від 7 768 до 10 691 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Lamera 46
Характеристики
AUTEC Lamera 7,5x17/5x100 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Lamera 7,5x17/5x100 ET40 DIA60,1
Сортувати
Диски Autec Lamera 7,5x17 5x100 ET40 DIA60,1 (hyper silver) | 8 076 грн. |
Autec LAMERA (L) Hyper Silber (R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1) | 8 399 грн. |
Autec Lamera (7.5J x 17 5x100 ET40 DIA60.1) Schwarz Matt Poliert На замовл | 8 165 грн. |
Autec Lamera (L) R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 Black Matt Polished L75174 | 9 623 грн. |
Autec Lamera Hyper Silver R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 | 10 186 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі