Литий диск RC Design RC-28 7,5x17/5x100 ET38 DIA63,4
Відео 2Фото 4 | від 7 721 до 9 108 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації RC Design RC-28 50
Характеристики
RC Design RC-28 7,5x17/5x100 ET38 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-28 7,5x17/5x100 ET38 DIA63,4
Сортувати
RC Design RC-28 R17 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA63.4 crystal silver | 8 455 грн. |
RC Design RC-28 (7.5J x 17 5x100 ET38 DIA63.4) На замовлення з Європи. | 8 404 грн. |
RC Design RC28 R17 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA63.4 Silver | 7 721 грн. |
RC Design RC-28 (7.5J x 17 5x100 ET38 DIA63.4) Silver На замовлення з Євро | 9 108 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі