Литий диск AUTEC Lamera 7,5x17/5x112 ET45 DIA70,1
Відео 1Фото 9 | від 7 160 до 10 649 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Lamera 46
Характеристики
AUTEC Lamera 7,5x17/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Lamera 7,5x17/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Lamera R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1 (hyper silver) 100 | 7 672 грн. |
AUTEC Lamera R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Hyper Silver | 7 786 грн. |
Диски Autec Lamera 7,5x17 5x112 ET45 DIA70,1 (hyper silver) | 7 670 грн. |
Autec Lamera (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1) HS | 7 718 грн. |
Autec Lamera 7.5x17 5x112 ET45 DIA70.1 HS | 7 160 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі