Литий диск WSP Italy W462 7,5x17/5x112 ET47 DIA57,1
від 7 560 до 8 260 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації WSP Italy W462 1
Характеристики
WSP Italy W462 7,5x17/5x112 ET47 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W462 7,5x17/5x112 ET47 DIA57,1
WSP Italy Volkswagen (W462) Altair 7.5x17 5x112 ET47 DIA57.1 GBP | 7 560 грн. |
Диск WSP Italy W462 Altair Gloss Black Polish R17 W7,5 PCD5x112 ET47 DIA57 | 7 582 грн. |
WSP Italy VOLKSWAGEN W462 ALTAIR R17 W7,5 PCD5X112 ET47 DIA57,1 GLOSSY BLA | 8 260 грн. |
Закрити
Схожі