Литий диск AUTEC Quantro 6,5x16/5x118 ET66 DIA71,1
Відео 5Фото 5 | від 7 156 до 10 657 грн. Порівняти ціни 32 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):66 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 6,5x16/5x118 ET66 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 6,5x16/5x118 ET66 DIA71,1
Сортувати
Литые диски Autec Quantro R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 (black polished) | 7 947 грн. |
Диски Autec Quantro 6,5x16 5x118 ET66 DIA71,1 (black polished) | 7 946 грн. |
Autec Quantro (R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1) schwarz poliert | 7 960 грн. |
Autec Quantro 6.5x16 5x118 ET66 DIA71.1 BP | 7 580 грн. |
Autec Quantro black polished (R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1) | 7 946 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі