Литий диск Alutec Grip T 6,5x16/5x118 ET66 DIA71,1
Фото 3 | від 7 799 до 8 393 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):66 мм |
Модифікації Alutec Grip T 7
Характеристики
Alutec Grip T 6,5x16/5x118 ET66 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip T 6,5x16/5x118 ET66 DIA71,1
Сортувати
Alutec GRIP (TRANSPORTER) Graphit (R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1) | 7 899 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 Graphite GRT6666P | 8 078 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 Silver | 8 393 грн. |
Alutec GRIP (TRANSPORTER) Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1) | 7 799 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 Silver GRT6666P41 | 8 116 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 Graphite | 8 359 грн. |
Закрити
Схожі