Литий диск AUTEC Quantro 7x17/5x120 ET55 DIA65,1
Відео 5Фото 5 | від 7 776 до 11 960 грн. Порівняти ціни 46 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 7x17/5x120 ET55 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 7x17/5x120 ET55 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Autec Quantro R17 W7 PCD5x120 ET55 DIA65.1 (black polished) 10 | 9 269 грн. |
Autec Quantro (R17 W7.0 PCD5x120 ET55 DIA65.1) brilliant silber | 8 362 грн. |
Диски Autec Quantro 7x17 5x120 ET55 DIA65,1 (brilliant silver) | 8 309 грн. |
Autec Quantro 7x17 5x120 ET55 DIA65.1 BM | 8 160 грн. |
Autec Quantro brilliant silver (R17 W7.0 PCD5x120 ET55 DIA65.1) | 8 309 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі