Литий диск AUTEC Tallin 7,5x17/5x100 ET40 DIA60,1
Відео 1Фото 23 | від 6 385 до 9 844 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Tallin 94
Характеристики
AUTEC Tallin 7,5x17/5x100 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Tallin 7,5x17/5x100 ET40 DIA60,1
Сортувати
Autec Tallin (7.5J x 17 5x100 ET40 DIA60.1) Black На замовлення з Європи. | 8 421 грн. |
Autec Tallin Black R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 | 8 924 грн. |
Диски Autec Tallin 7,5x17 5x100 ET40 DIA60,1 (titan silver) (1001910574) | 6 900 грн. |
Autec Tallin (7.5J x 17 5x100 ET40 DIA60.1) Brilliant Silver На замовлення | 9 293 грн. |
Autec Tallin (7.5J x 17 5x100 ET40 DIA60.1) Titanium На замовлення з Європ | 9 293 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі