Литий диск AUTEC Lamera 7,5x17/5x100 ET40 DIA70,1
Відео 1Фото 9 | від 7 474 до 8 599 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Lamera 46
Характеристики
AUTEC Lamera 7,5x17/5x100 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Lamera 7,5x17/5x100 ET40 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Lamera R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA70.1 (matt black polish | 8 030 грн. |
AUTEC Lamera R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA70.1 MATT BLACK POLISHED | 8 190 грн. |
Диски Autec Lamera 7,5x17 5x100 ET40 DIA70,1 (matt black polished) | 8 029 грн. |
Autec Lamera (R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA70.1) schwarz matt poliert | 8 080 грн. |
Autec Lamera 7.5x17 5x100 ET40 DIA70.1 BMP | 7 830 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі