Литий диск Autom 516 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1
від 3 520 до 4 316 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Autom 516 6
Характеристики
Autom 516 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Autom 516 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Autom A-516 R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA73.1 (crystal silver) 10 | 3 999 грн. |
Диски Autom A-516 6,5x15 5x112/114,3 ET40 DIA73,1 (crystal silver) | 3 801 грн. |
Autom A-516 6.5x15 5x112/114.3 ET40 DIA73.1 CS | 3 750 грн. |
Autom Autom A-516 6.5x15 5x112/114.3 ET40 DIA73.1 CS | 3 888 грн. |
Autom A-516 6.5x15 5x112/114.3 ET40 DIA73.1 CS | 3 958 грн. |
Литі диски Autom A-516 R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA73.1 (crystal silver) | 4 165 грн. |
Autom A-516 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 CS | 3 520 грн. |
Литі диски Autom A-516 R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA73.1 (crystal silver) | 4 163 грн. |
Диск Autom A-516 6.5x15 5x112/114.3 ET40 DIA73.1 CS | 4 316 грн. |
Закрити
Схожі