Литий диск Zorat 7465 6x15/5x112 ET40 DIA57,1
від 3 592 до 4 404 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 7465 2
Характеристики
Zorat 7465 6x15/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7465 6x15/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW Volkswagen (7465) R15 W6 PCD5x112 ET40 DIA57.1 (HS) 1000571 | 3 765 грн. |
Zorat Wheels 7465 6x15 5x112 ET40 DIA57.1 HS | 4 002 грн. |
ZW 7465 6,0x15/5x112 D57,1 ET40 HS | 3 751 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7465 (R15 W6.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) HS | 4 196 грн. |
Диски ZW 7465 6x15 5x112 ET40 DIA57,1 (HS) | 3 595 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі