Літня шина Avon ZV7 215/55 R16 97W
Виберіть розмір шин
Avon ZV7 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avon ZV7 215/55 R16 97W
Шини Avon ZV7 215/55 ZR16 97W XL | 6 152 грн. |
Avon ZV7 215/55 R16 97W S460092 | 5 623 грн. |
Avon ZV7 215/55 R16 97W | 6 012 грн. |
Відеоогляди
Модификації Avon ZV7 215/55 R16 97W
Ціни на Avon ZV7 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Avon ZV7 215/55 R16 93V | від 5 381 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon ZV7 215/55 R16 97W | від 5 623 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →