Литий диск Avus Racing AC-MB1 9,5x20/5x120 ET45 DIA72,6
Фото 8 | від 15 759 до 17 174 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Avus Racing AC-MB1 4
Характеристики
Avus Racing AC-MB1 9,5x20/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-MB1 9,5x20/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Avus Racing AC-MB1 R20 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Anthracite 1000000019698 | 15 759 грн. |
Avus Racing AC-MB1 R20 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Anthracite | 16 307 грн. |
Avus Racing AC-MB1 R20 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Anthracite Polished 1000 | 16 597 грн. |
Avus Racing AC-MB1 R20 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Silver 1000000013917 | 15 759 грн. |
Avus Racing AC-MB1 R20 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Anthracite Polished | 17 174 грн. |
Avus Racing AC-MB1 R20 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Silver | 16 307 грн. |
Закрити
Схожі