Литий диск Avus Racing AC-MB2 9x20/5x112 ET35 DIA73,1
Відео 3Фото 4 | від 9 275 до 16 605 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Avus Racing AC-MB2 11
Характеристики
Avus Racing AC-MB2 9x20/5x112 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-MB2 9x20/5x112 ET35 DIA73,1
Сортувати
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Hyper Silver | 16 605 грн. |
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Silver 1000000402230 | 15 480 грн. |
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Silver | 16 018 грн. |
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Matt Black | 16 605 грн. |
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 MATT ANTHRACITE | 16 605 грн. |
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Matt Anthracite 1000000402 | 9 275 грн. |
Avus Racing AC-MB2 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Matt Anthracite | 9 597 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі