Литий диск Avus Racing AF16 8,5x20/5x112 ET20 DIA66,6
Фото 5 | від 15 205 до 16 596 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Avus Racing AF16 30
Характеристики
Avus Racing AF16 8,5x20/5x112 ET20 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AF16 8,5x20/5x112 ET20 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AF16 R20 W8.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Anthracite Polished | 15 205 грн. |
Avus Racing AF16 R20 W8.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black Polished 10000000285 | 16 038 грн. |
Avus Racing AF16 R20 W8.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black Polished | 16 596 грн. |
Avus Racing AF16 R20 W8.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 BLACK POLISHED | 15 205 грн. |
Avus Racing AF16 R20 W8.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Matt Anthracite Polished 1 | 16 038 грн. |
Avus Racing AF16 R20 W8.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Matt Anthracite Polished | 16 596 грн. |
Закрити
Схожі