Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-19-1.0 1000 Вт
10 200 грн. Купити! Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ-19 1,0 кВтМаркетплейс: Rozetka.ua "7-40"З нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Awattom SNOPT-19-1.0 1000 Вт
СНОПТ 19" (Rackmount)точний
Тип:симісторний
Потужність:активна 1000 Вт
Вхідна напруга:136 – 278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPT-19-1.0:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPT-19-1.0
Ціни на Awattom SNOPT-19-1.0 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-19-0.5 500 Вт | від 8 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-19-1.0 1000 Вт | від 10 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-19-2.2 2200 Вт | від 11 550 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →