Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-19-7.0 7000 Вт
22 650 грн. Купити! Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ-19 7.0 кВтМаркетплейс: Rozetka.ua "7-40"З нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Awattom SNOPT-19-7.0 7000 Вт
СНОПТ 19" (Rackmount)точний
Тип:симісторний
Потужність:активна 7000 Вт
Вхідна напруга:136 – 278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPT-19-7.0:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPT-19-7.0
Ціни на Awattom SNOPT-19-7.0 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-19-3.5 3500 Вт | від 18 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-19-4.4 4400 Вт | від 19 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-19-5.5 5500 Вт | від 20 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-19-7.0 7000 Вт | від 22 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-19-8.8 8800 Вт | від 26 400 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →