Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-2.2 IP56 2200 Вт (11384)
13 950 грн. Купити! Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ - 2.2 IP-56Маркетплейс: Rozetka.ua "7-40"З нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Awattom SNOPT-2.2 IP56 2200 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 2200 Вт
Вхідна напруга:136-278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Модельні відмінності:
- Модель SNOPT-2.2 — ступінь захисту – IP 20
- Модель SNOPT-2.2 IP56 — ступінь захисту IP 56
Модификації Awattom SNOPT-2.2 IP56
Ціни на Awattom SNOPT-2.2 IP56 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-0.5 IP56 500 Вт | від 9 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-1.0 IP56 1000 Вт | від 12 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPT-2.2 IP56 2200 Вт | від 13 950 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →