Навушники
Awei A840BL
Відео 5Фото 2 |
Awei A840BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei A840BL
Усі ціни 14 →Навушники гарнітура вакуумні Bluetooth AWEI A840 Sport BT для спорту чорні | 685 грн. |
Бездротові Навушники Awei A840 Sport Bt Bluetooth Black | 549 грн. |
Бездротові Навушники Awei A840 Sport Bt Bluetooth White | 549 грн. |
Спортивні Bluetooth навушники Awei A840BL Чорні | 851 грн. |
Спортивні навушники Bluetooth Awei A840BL 100 мАч Чорні | 771 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
18 січня 2019, 19:33
Не подключаются к новому девайсу #
Купил наушники данной модели, такие же у тещи и тестя. Подключил к трем девайсам. Через время два девайса продал и купил два новых но вот беда не могу подключить наушники к новым девайсам а на старом вче работает.... телефоны просто не видят наушники а на старом девайсе наушники есть в списке и подключается без проблем. Что это может быть и что можно сделать?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →