Умивальник AXA DP 8410001 400 мм
Фото 4 |
AXA DP 8410001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA DP 8410001 400 мм
Усі ціни 8 →Раковина врізна AXA DP 40 см 8410001 | 7 499 грн. |
Раковини, що вбудовується на стільницю зверху Ø40 х 5,8 см AXA DP, білий г | 7 040 грн. |
Умивальник врізний AXA DP на стільницю 400x400x205мм круглий білий 8410001 | 10 712 грн. |
Умивальник накладний AXA DP 40x40, білий (8410001) | 10 828 грн. |
Раковина Axa DP 58 8410001 А00023686 | 10 713 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →