Умивальник AXA Ciotola 15094 660 мм
AXA Ciotola 15094 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Ciotola 15094 660 мм
Раковина під стільницю AXA Ciotola 66 см білий глянсовий 1509401 | 6 799 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю AXA Ciotola 66 х 39,5 х h15,5 см, | 6 440 грн. |
Умивальник вбудований AXA Ciotola 66х39, білий (1509401) | 9 269 грн. |
Раковина под столешницу AXA Ciotola 66 см белый глянцевый 1509401 | 5 409 грн. |
Раковина під стільницю Axa CIOTOLA 1509401 біла | 6 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →