Умивальник AXA Radici 8720001 1000 мм
Фото 5 |
AXA Radici 8720001 800 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Radici 8720001 1000 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна AXA Radici 100 см білий матовий 8720012 | 15 200 грн. |
Раковина подвесная AXA Radici 100 см черный матовый 8720007 | 11 500 грн. |
Раковина підвісна AXA Radici 100 см білий глянсовий 8720001 | 10 800 грн. |
Раковина підвісна AXA Radici 100 см чорний матовий 8720007 | 15 000 грн. |
Раковина подвесная AXA Radici 100 см белый матовый 8720012 | 11 500 грн. |
Раковина подвесная AXA Radici 100 см белый глянцевый 8720001 | 7 600 грн. |
Модификації AXA Radici 8720001
Ціни на AXA Radici 8720001 |
---|---|---|---|---|
AXA Radici 8710001 800 мм | від 6 999 грн. | 6 пропозицій | ||
AXA Radici 8720001 1000 мм | від 7 600 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →