Умивальник AXA Skyland 3213801 1205 мм
Фото 5 |
AXA Skyland 3213801 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Skyland 3213801 1205 мм
Усі ціни 6 →Раковина вбудована в стільницю AXA Skyland 120 см білий матовий 3213812 | 32 000 грн. |
Раковина керамічна 120 см AXA SKYLAND (32138001) | 19 200 грн. |
Раковина встраиваемая в столешницу AXA Skyland 120 см белый матовый 321381 | 27 630 грн. |
Умивальник AXA SKYLAND RETTANGOLARE 3213801 | 33 600 грн. |
Раковина вбудована в стільницю AXA Cosa 120 см білий глянсовий 3213801 | 29 000 грн. |
Умивальник накладний AXA Skyland Rettangolare 120x48, білий (3213801) | 32 725 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →