Умивальник AXA Cosa 8610201 480 мм
Фото 4 |
AXA Cosa 8610201 480 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Cosa 8610201 480 мм
Умивальник підвісний AXA Cosa 480x480x160мм квадратний білий 8610201 | 9 769 грн. |
Раковина Axa Cosa 8610201 А00023639 | 9 770 грн. |
Раковина накладна на стільницю 48 х 48 см AXA Cosa (8610201) | 9 348 грн. |
Раковина Axa Cosa 8610201 | 9 770 грн. |
Умивальник підвісний AXA Cosa 480x480x160мм квадратний білий 8610201 | 9 735 грн. |
Модификації AXA Cosa 8610201
Ціни на AXA Cosa 8610201 |
---|---|---|---|---|
AXA Cosa 8610201 480 мм | від 9 348 грн. | 5 пропозицій | ||
AXA Cosa 8630001 800 мм | від 7 400 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →