Унітаз Geberit Selnova 501.751.00.1
Фото 5 |
Geberit Selnova 501.751.00.1 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova 501.751.00.1
Усі ціни 14 →Унітаз підвісний Geberit Selnova Rimfree 501.751.00.1 із сидінням Soft Clo | 7 647 грн. |
Унітаз підвісний Geberit Selnova (535598) 535598 | 6 069 грн. |
Унітаз підвісний Geberit Selnova Rimfree 501.751.00.1 із сидінням Soft Clo | 7 035 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GEBERIT Selnova із сидінням з мікроліф | 7 647 грн. |
Geberit Geberit SelNova Rimfree 501.751.00.1 с сиденьем slow closing | 7 647 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →