Змішувач Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem 210 76801000
Фото 10 |
Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem 210 76801000 |
|
Подає фільтровану негазовану питну воду за допомогою кнопки на виливі. Роздільна подача фільтрованої та нефільтрованої води. Підходить для безперервних проточних водонагрівачів.
Регулює кут повороту виливу на три рівні: 60°, 110° або 150°.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem 210 76801000
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem 210, 1jet (колір - | 31 286 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води HANSGROHE Aqittura M91 | 28 738 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem чорний ( | 40 234 грн. |
Змішувач HansgroheAqittura M91 FilterSystem 210 1jet pull-out кухонний сет | 28 738 грн. |
Hansgrohe Aqittura M91 Zestaw Startowy Chrom 76801000 | 21 756 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →