Змішувач Hansgrohe Aquno Select M81 73837000
Відео 4Фото 17 |
Hansgrohe Aquno Select M81 73837000 |
|
Перемикання з струменя SatinFlow на струмінь з виливу здійснюється натисканням на кнопку збоку змішувача. Кут повороту виливу регулюється на три рівні: 60°, 110° або 150°. Перемикання струменя в початкове положення натисканням кнопки (фіксована душова струмінь).
У комплект входить друшляк. Отвір під змішувач потрібно свердлити на відстані не більше 45 мм від задньої стінки чаші. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 76 см.Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Aquno Select M81 73837000
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні Hansgrohe Aquno Select M81 170 3jet (колір - хром), з в | 30 223 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Aquno Select M8124-H170 ST 73837800 | 30 525 грн. |
Змішувач кухонний Hansgrohe Aquno Select M81 170 3jet з витяжним зливом, S | 46 917 грн. |
Hansgrohe Aquno Select M81 170 (73837670) | 35 480 грн. |
Hansgrohe Aquno Select M81 170 (73837670) | 36 367 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →