Литий диск AXXION AX5 Excess 9x20/5x112 ET33 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 5 821 до 11 943 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації AXXION AX5 Excess 18
Характеристики
AXXION AX5 Excess 9x20/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXXION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXXION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AXXION AX5 Excess 9x20/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
Axxion AX5 Excess (9J x 20 5x112 ET33 DIA66.6) Black Lip Polished На замов | 11 484 грн. |
Axxion AX5 Excess R20 W9 PCD5x112 ET33 DIA66.6 Black Gloss Polished 11593 | 5 821 грн. |
Axxion AX5 Excess (9J x 20 5x112 ET33 DIA66.6 Black Lip Polished) | 11 943 грн. |
Axxion AX5 Excess R20 W9 PCD5x112 ET33 DIA66.6 Black Gloss Polished | 5 821 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі