Велосипед AZIMUT Blackmount 26
Відео 1Фото 2 |
AZIMUT Blackmount 26 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZIMUT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZIMUT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AZIMUT Blackmount 26
Azimut Велосипед Azimut Blackmount GD 26" размер М рама 18 Серо-зеленый bl | 7 000 грн. |
Azimut Велосипед Azimut Blackmount GD 26" размер М рама 18 Черно-синий bla | 7 000 грн. |
Azimut Велосипед Azimut Blackmount GD 26" размер М рама 18 Черно-зеленый b | 7 000 грн. |
Відеоогляди