Ножівка Bahco 10-21-51
Фото 4 |
Bahco 10-21-51 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco 10-21-51
Ножовка лучковая Bahco Ergo (10-21-51) | 850 грн. |
Лучкова пила 530 мм з рамкою Ergo™ - Bahco 10-21-51 | 901 грн. |
Лучковая пила Bahco Ergo 10-21-51 | 840 грн. |
Модификації Bahco 10-21-51
Ціни на Bahco 10-21-51 |
---|---|---|---|---|
Bahco 10-21-51 | від 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Bahco 10-24-23 | від 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Bahco 10-24-51 | від 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Bahco 10-30-23 | від 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Bahco 10-30-51 | від 990 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →