Ножівка Bahco 10-30-23
Фото 7 |
Bahco 10-30-23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco 10-30-23
Ножовка по дереву лучковая Bahco 760 мм (10-30-23) | 1 010 грн. |
Пила лучкова Bahco 10-30-23 (10-30-23) V32884 | 1 010 грн. |
Лучкова пила Bahco Ergo 10-30-23 | 990 грн. |
Модификації Bahco 10-30-23
Ціни на Bahco 10-30-23 |
---|---|---|---|---|
Bahco 10-21-51 | від 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Bahco 10-24-23 | від 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Bahco 10-24-51 | від 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Bahco 10-30-51 | від 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Bahco 10-30-23 | від 990 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →