Ківш BALLARINI 9226.24
BALLARINI 9226.24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BALLARINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BALLARINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BALLARINI 9226.24
Усі ціни 6 →Сотейник без крышки Ballarini 24 см 1006359 | 3 675 грн. |
Сотейник індукційний Ballarini 1006359 24 см | 3 675 грн. |
Ballarini 24 см (1006359) 24см(1006359) | 3 675 грн. |
Сотейник індукційний Ballarini Professional Line 24 см сталевий (1006359) | 3 675 грн. |
Сотейник Ballarini 24 см (1006359) | 3 675 грн. |
Сотейник Ballarini 24 см (1006359) Індукція | 2 973 грн. |
Модификації BALLARINI 9226.24
Ціни на BALLARINI 9226.24 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI 9226.16 | від 2 269 грн. | 6 пропозицій | ||
BALLARINI 9226.24 | від 2 973 грн. | 7 пропозицій | ||
BALLARINI 9226.20 | від 2 600 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →