Кондиціонер Ballu Bravo BSQ-36HN1 94 м²
Фото 8 | Очікується у продажу 23 300 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 94; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 3600/3500; Потужність в режимі охолодження (Вт): 9400; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 9600; Циркуляція (м³/год): 1680; Функції: автовибір режиму роботи |
Ballu Bravo BSQ-36HN1 94 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:94 м²
Споживання:3600/3500 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Bravo BSQ-36HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 3 5 5 |
Кондиціонер з урізаною потужністю та ще й дуже поганої якості – зламався вже на 4-й місяць після встановлення. Не раджу купувати! ціна, дизайн ненадійний компресор - зламався вже на 4-й місяць роботи. недостатньо потужний для 20 кв. користуюся Ballu Bravo BSQ-07HN1 місяць і більше рекомендую не купувати |
Купили рік тому, виявився бракованим - на 6-й місяць зламався компресор, чекали на заміну, новий кондей поки працює нормально. ціна, зовнішній вигляд, керування. зламався компресор вже на 6-й місяць після покупки, жахливий гул і вібрація зовнішнього блоку. користуюся Ballu Bravo BSQ-12HN1 місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Додаткові функції і можливості кондиціонера Ballu Bravo BSQ-36HN1:
- Регулювання повітряного потоку
- Тристоронній забір повітря
Модификації Ballu Bravo BSQ-36HN1
Ціни на Ballu Bravo BSQ-36HN1 |
---|---|---|---|---|
Ballu Bravo BSQ-07HN1 20 м² | від 8 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Bravo BSQ-09HN1 25 м² | від 7 970 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Bravo BSQ-12HN1 35 м² | від 11 000 грн. | 2 пропозиції |