Кондиціонер Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y 26 м²
Фото 3 |
Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:825/748 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Olympio BSW-09HN1/OL/15Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
5 3 1 7 |
Не кондей, а головний біль. акуратний та компактний внутрішній блок, ціна, багато необхідних фугкцій. внутрішній блок шумить досить сильно і іноді видає якийсь скрип. друге - жахлива якість складання - установники дві години мучилися і підкручували все доводили до пуття. охолоджує абияк. користуюся Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y місяць і більше рекомендую не купувати |
Не кондиціонер, а розчарування. Не рекомендую! красивий внутрішній блок, ціна як за 12-ку нормальна, сподобалася індикація температури на внутрішньому блоці, всі необхідні функції є і нічого зайвого. не може нормально охолодити кімнату 24 квадрати при температурі вище 27 градусів - намагається, дме холодним повітрям, але навіть за годину після включення потрібної температури не досягає, про обігрів взагалі мовчу - одна назва, прикро, бо дуже на нього розраховував, а купував тітом і особливо на обігрів не вдалося протестувати відразу після покупки. Плюс він дуже галасливий, я не заміряв звичайно, але по-любому працює голосніше ніж заявлено виробником. користуюся Ballu Olympio BSW-12HN1/OL/15Y місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Не варту своїх грошей, не рекомендую. виглядає стильно дуже, внутрішній блок невеликий, авторежим, таймер сильно галасливий, особливо на високих обертах і в режимі обігріву, самоочищення не працює, жалюзі напряму повітря зроблені невдало, спрямувати в стелю майже неможливо, причому вони скриплять під час руху. зовнішній блок дає вібрацію на стіну. користуюся Ballu Olympio BSW-07HN1/OL/15Y місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Додаткові функції і можливості кондиціонера Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y:
- Функція I feel — підтримує максимально точно задану температуру в тому місці, де знаходиться пульт
Модификації Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y
Ціни на Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y |
---|---|---|---|---|
Ballu Olympio BSW-07HN1/OL/15Y 21 м² | від 7 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Olympio BSW-09HN1/OL/15Y 26 м² | від 6 980 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Olympio BSW-12HN1/OL/15Y 35 м² | від 9 820 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Olympio BSW-18HN1/OL/15Y 53 м² | від 17 770 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Olympio BSW-24HN1/OL/15Y 69 м² | від 18 175 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →