Кондиціонер Ballu Lagoon BSD-09HN1 26 м²
Відео 6Фото 8 |
Ballu Lagoon BSD-09HN1 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:820/770 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Lagoon BSD-09HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ballu Lagoon BSD-09HN1
Ціни на Ballu Lagoon BSD-09HN1 |
---|---|---|---|---|
Ballu Lagoon BSD-07HN1 22 м² | від 8 110 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSD-09HN1 26 м² | від 8 392 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSD-12HN1 35 м² | від 12 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSD-18HN1 52 м² | від 17 850 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSD-24HN1 70 м² | від 20 490 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →