Кондиціонер Ballu BSLI-09HN1/EE/EU 26 м²
Відео 4Фото 3 | Очікується у продажу від 10 248 до 10 295 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 26; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 810/730; Потужність в режимі охолодження (Вт): 2600; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2650; Циркуляція (м³/год): 550; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): -/24 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Міжнародний холдинг Ballu спеціалізується на виробництві кліматичного обладнання промислового та домашнього призначення. Під вітчизняні реалії квартирного житлового фонду в портфоліо компанії найкраще адаптована серія спліт-систем ECO Edge DC-Inverter.
Тихе шелестіння
Модель BSLI-09HN1/EE/EU в потужності 2600 Вт може впоратися з охолодженням або обігрівом кімнати «квадратурою» близько 26 м². Про присутність кондиціонера в приміщенні нагадує лише ледь помітне шарудіння лопатей вентилятора внутрішнього блока, та легкий подих вітерця, що доноситься з його жалюзей. Зовнішній блок спліт-системи також видає мінімум шуму, що йде моделі виключно про запас.
Клімат-контроль
Управляється кондиціонер з пульта ДУ, в оснащенні якого є інформативний дисплей і вбудований температурний датчик. Орієнтуючись на його свідчення, система клімат-контролю iFeel створює і підтримує заданий мікроклімат саме в тому місці, де буде лежати пульт. Власний дисплей на борту внутрішнього блока спліт-системи ховається за фронтальною панеллю і не видно у вимкненому стані.
Хвалебні оди
Недоліків у моделі «раз-два та й усе». Найбільш серйозна з них — відсутність можливості регулювання напряму повітряних потоків по горизонталі з пульта ДУ. Втім, підкоригувати шлях поширення нагнітається повітря вправо-вліво представляється можливим вручну. По інших фронтах у відгуках до Ballu BSLI-09HN1/EE/EU «співають» суцільно хвалебні оди. А на випадок поломки кондиціонера з вини браку виробник люб'язно надає на продукт трирічну гарантію.
Модификації Ballu BSLI-09HN1/EE/EU
Ціни на Ballu BSLI-09HN1/EE/EU |
---|---|---|---|---|
Ballu BSLI-07HN1/EE/EU 21 м² | від 9 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-09HN1/EE/EU 26 м² | від 10 248 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-12HN1/EE/EU 32 м² | від 11 983 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-18HN1/EE/EU 54 м² | від 23 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-24HN1/EE/EU 65 м² | від 25 390 грн. | 2 пропозиції |