Кондиціонер Ballu Lagoon BSDI-09HN1 26 м²
Відео 4Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Купити Ballu Lagoon BSDI-09HN1 26 м²
Кондиціонер Ballu Lagoon DC inverter BSDI-09HN1 | 10 650 грн. |
Кондиционер Ballu BSDI-09HN1 | 10 432 грн. |
Кондиціонер Ballu BSDI-09HN1 DC Inverter | 11 890 грн. |
Кондиціонер Ballu Lagoon DC inverter BSDI-09HN1 | 12 000 грн. |
Компанія Ballu спеціалізується на виробництві кліматичної техніки. Продукція бренда підкуповує розвиненою функціональністю та доступністю для широкої аудиторії, що підтверджується на прикладі кондиціонера Lagoon BSDI-09HN1.
Ключові завдання
Настінна спліт-система в «дев'ятому» розмірі розрахована на охолодження і прогрівання повітря в приміщеннях до 26 м². Робочим діапазоном температур для неї вважаються рамки від -15 °C до +50 °C. Також кондиціонер успішно справляється з осушенням повітряних мас і вентилюванням. Паралельно Ballu Lagoon BSDI-09HN1 здійснює очищення повітря, для чого спліт-систему оснастили передфільтром і вбудованим іонізатором, який осаджує дрібнодисперсний пил і насичує повітря негативно зарядженими частинками.
Сильні якості
«Під капотом» моделі встановлений інверторний компресор. Його сильні якості — тривалий експлуатаційний ресурс, низький рівень шуму і ощадливість у питаннях енергоспоживання. Точності в роботі кондиціонера додає температурний датчик I FEEL, розміщений в пульті ДУ. Він допомагає підтримувати необхідну температуру в певній зоні кімнати.
Вигідна пропозиція
Пристрій підтримує функції автовибору режиму роботи, самоочищення теплообмінника та самодіагностики ключових вузлів на предмет виявлення поломок. По сукупності якостей Ballu Lagoon BSDI-09HN1 є одним з кращих варіантів в бюджетному сегменті домашніх кліматичних інверторних спліт-систем.
Модификації Ballu Lagoon BSDI-09HN1
Ціни на Ballu Lagoon BSDI-09HN1 |
---|---|---|---|---|
Ballu Lagoon BSDI-07HN1 22 м² | від 9 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu Lagoon BSDI-09HN1 26 м² | від 10 432 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Lagoon BSDI-12HN1 32 м² | від 12 510 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSDI-18HN1 53 м² | від 23 380 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSDI-24HN1 64 м² | від 28 070 грн. | 3 пропозиції |