Кондиціонер Ballu Lagoon BSDI-12HN1 32 м²
Відео 4Фото 7 |
Ballu Lagoon BSDI-12HN1 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1000/970 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Lagoon BSDI-12HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ballu Lagoon BSDI-12HN1 32 м²
Кондиціонер Ballu BSDI-12HN1 | 12 510 грн. |
Кондиціонер Ballu Lagoon DC inverter BSDI-12HN1 | 12 510 грн. |
Кондиціонер Ballu BSDI-12HN1 Lagoon DC Inverter | 13 220 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ballu Lagoon BSDI-12HN1
Ціни на Ballu Lagoon BSDI-12HN1 |
---|---|---|---|---|
Ballu Lagoon BSDI-07HN1 22 м² | від 9 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu Lagoon BSDI-09HN1 26 м² | від 10 432 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Lagoon BSDI-12HN1 32 м² | від 12 510 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSDI-18HN1 53 м² | від 23 380 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Lagoon BSDI-24HN1 64 м² | від 28 070 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →