Кондиціонер Ballu BSG-09HN113Y 25 м²
Ballu BSG-09HN113Y 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Споживання:650/580 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики BSG-09HN113Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 0 5 2 |
Ціна, дуже тихий, швидко холодить і гріє, збирання, "класичний" дизайн Не знайшов. користуюся Ballu BSG-09HN113Y тиждень рекомендую купити обов'язково |
Не пропрацював і двох тижнів як стався витік фреону, як виявилося – через мікротріщини у трубках – заводський брак. Зрештою просто повернув до магазину. ціна, дизайн внутрішнього блоку, функціонал якість пластику, шторки регулювання напрямку повітря, дуже голосно працює, охолоджує так собі, брак користуюся Ballu BSG-12HN113Y місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 8 відгуків
ще 6 відгуків
Мария
5 липня 2013, 09:20
Медленно охлаждает. #
Вчера установили нам эту модель. Долго выбирали и остановились именно на ней. Разочаровались. Внешний и внутренний блоки работают достаточно шумно. Комнату охлаждает медленно. С 29 градусов температура понизилась всего на 4 градуса за 2 часа(это тем более в режиме super).Порадовал только отличный дизайн!
мария
19 червня 2012, 19:26
Температура #
здраствуйте!у меня 2 ком.кв сплит система стоит в ком.12 кв.метров систему устанавливаю на 16 градусов комната охлаждается за 9 часов до 26градусов .вешали ком термометр на выходе воздуха показывает 16 град.вопрос это нормальная работа или нет.
Додаткові функції і можливості кондиціонера Ballu BSG-09HN113Y:
- Інтенсивний режим
Модификації Ballu BSG-09HN113Y
Ціни на Ballu BSG-09HN113Y |
---|---|---|---|---|
Ballu BSG-07HN113Y 20 м² | від 8 130 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu BSG-09HN113Y 25 м² | від 10 705 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSG-12HN113Y 35 м² | від 11 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSG-24HN113Y 70 м² | від 26 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Складання та якість пластику на гідному рівні, нічого не смердить, не тріщить. Не можу сказати на майбутнє, але зараз абсолютно задоволений, що не переплачував за більш розкручені бренди та нові моделі (ця модель 2013 року).