Моторне мастило Bardahl XTEC 5W-30 C4 60 л (36154)
Очікується у продажу 27 125 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C4; Допуски Mercedes-Benz: 226.51; Допуски Renault: RN 0720; |
Bardahl XTEC 5W-30 C4 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTEC 5W-30 C4
Ціни на Bardahl XTEC 5W-30 C4 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTEC 5W-30 C4 1 л | від 429 грн. | 6 пропозицій | ||
Bardahl XTEC 5W-30 C4 4 л | від 1 570 грн. | 9 пропозицій | ||
Bardahl XTEC 5W-30 C4 5 л | від 2 329 грн. | 4 пропозиції |