Моторне мастило Bardahl XTS 5W-30 60 л (36544)
30 595 грн. Купити! Олія моторна синтетична 60л 5W-30 XTS BARDAHL, 36544, /Маркетплейс: Rozetka.ua Pierre.AutoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bardahl XTS 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTS 5W-30
Ціни на Bardahl XTS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTS 5W-30 1 л | від 450 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 5W-30 4 л | від 1 579 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 5W-30 5 л | від 1 968 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 5W-30 60 л | від 30 595 грн. | 1 пропозиція |